امروز:

تعریف کدینگ و عکس سازی ذهنیutranslateI

روش زبان انگلیسی (گرامر - تلفظ - لغت - اصطلاحات - مکالمه - رایتینگ - ریدینگ - لیسن گ ) امروزه به دغدغه ی اصلی زبان آموزان تبدیل شده است که از چه روشی زبان انگلیسی را فرا بگیرند ، مکالمه ی زبان انگلیسی از طریق کدامروش تاثیر گذار تر است ؟؟

در زیر به نقد ویژگی ها ی یادگیری زبان انگلیسی می پردازیم :
*زبان انگلیسی یک زبان بین المللی ست و با یادگیری آن با همه مردم جهان از هر قشر به راحتی رابطه برقرار میکنید .
*ارزش یادگیری این زبان به قدری زیاد ست که تاثیر زیادی روی دانش فرد در زمینه های مختلف از عبارت پزشکی مهندسی علوم روانشناسی و در کل تمام علوم دانشبرخی میگذارد.
*به راحتی به تمام نقاط جهان می توانید مسافرت بکنید بدون دغدغه ی زبان و برقراری ارتباط و رفع نیازهای اجتماعی ، شغلی ، عاطفی و ...
*از رایانه ،تبلت ،موبایل و همه لوازم الکترونیکی به صورت پیشرفته میتوانید استفاده بکنید
*هر فردی که دو زبان بلد باشه به قولی جای دو نفره ،پس چقدر بهتر ه که زبان دومی که یاد میگیره انگلیس باشه !
*از جهان ی مجازی شده امروز نهایت بهره رو میبره و در همه زمینه ها ، از عبارت گوش کردن به آهنگ ها و فهمیدن معانی واقعی تماشای سریـال ها فیلم جالب های انگلیسی امریکایی اطلاع از اخبار روز مهم جهان پیدا کردن اطلاعات در اینترنت مقالات مختلف و چندین مورد دیگه بدون دردسر و به راحتی تمام اطلاعات مورد نیازش رو کسب کنه.
*کسی که این زبان رو یاد میگیر ه میتونه همه کتب با اهمیت تاریخی علمی رو بخونه در رشته ی خودش به پیشرفتی فوق العاده دست پیدا کنه و با نیازهای روز جلو بره.
*در کل هزاران مزیت دیگه داره که قصد ندارم دیگه بیشتر ازین در مورد ش شرح بدم تنها بدونید مهمترینش برقراری رابطه با جهان پیشرفت در همه زمینه های زندگی شخصه !
در این سایت سعی میکنم بهترین و تاثیر گذار ترین و در عین حال ماندگار ترین روشهای آموزش زبان رو براتون ارائه بدم به امید این که روزی برسه که حداقل در ایران مساله یادگیری زبان انگلیسی برطرف بشه.
برای تمام ی زبان اموزان پیش امده که چندین بار معنی لغات زبان انگلیسی را حفظ کرده ولی به فرار بودن در محیط نبودن این کلمات را فراموش کنند در روشعکس سازی ذهنی و کدبندی لغات ما در واقع سرنخ ورمزی جهت لغات قرار میدهیم که با دیدن ان لغت یاد سرنخ رمز می افتیم و به راحتی مفهوم لغت رو میتونیم حدس بزنیمشیوه کار به این صورت است که شما لغت را که معنای ان را بلد نیستید انتخاب میکنید و با توجه به طرز تلفظ یا شکل ظاهری انواع مختلف تشبیه سازی ان را به کلمه یا عبارات ی که در ذهن دارید و به لغت مربوط می شود کدبندی وتصویر سازی میکنید.دوست ها عزیز من با اینآموزش تونستم 5 هزار لغت مساله کنکورهای مختلف از عبارت لغات ضروری تافل،لغات ضروری ایلتس، کاپلان تافل، لغات بارونز و لغات ضروری جی ار ای را کدبندی و عکس سازی کنم و به اسم خودم با کدهای مربوطه ثبت کنم.قابل ذکر است که جزوات تهیه شده حاوی تلفظ مترادف کدبندی مربوطه به صورت جدول بندی درامده اند به راحتی قابل پرینت میباشند.هر گونه سوء مصرف از اینروش به همراه کدهای ثبت شده به نام اینجانب پیگرد قانونی دارد.

برای نمونه اشنایی بیشتر با کدبندی و عکس سازی به مثالهای زیر توجه بکنید :

postpone
مترادف : delay / put off/ deffer
کدینگ : پست پونه به تعویق افتاد!!
مفهوم : تعویق/عقب افتادن/تاخیر کردن
surgery
مترادف : anatomy
کدبندی تصویر سازی: سر+جری =وقت ی سرت جر میخوره چکارش میکنن و کجا عملش میکنن؟!
مفهوم : جراحی/اتاق عمل/عمل جراحی
caution
مترادف : precaution
کدینگ لغت :کاشان! بچه جون دارم هوشیارت میکنم رفتی کاشان احتیاط کن !
مفهوم : احتیاط/هوشیار کردن
seclude
مترادف : divide/separate
کدینگ عکس سازی : سه کیلو دلمه جدا کردم خریدم!!
مفهوم : جدا کردن/مجزا کردن/منزوی کردن
cursory
مترادف : perfunctory
کدینگ لغت : تلفظ لغت میشه کِرسِری این لغت بسیار زیاد به سَرسَری نزدیکه!!
مفهوم : سرسری، از روی سرعت عجله


نوشته شده در : جمعه 21 اسفند 1394  توسط : مطالب علمی 2015.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات