امروز:

برای اجاره کردن لباس عروس تان نکات زیر را فراموش نکنیدلباس عروس 2015
آقایان اکثرا ٌ کت و شلوار دامادی خود را تا سالها بدون هیچ مشکلی در مهمانی ها جشن های مختلف بر تن می کنند از آن مصرف می کنند. ولی خانم ها تعرفه خیلی ی را صرف خرید عروس خود می کنند و بعد از شب عروسی، آن را در کمد ها بلا استفاده رها می کنند. ولی راههای مقرون به صرفه دیگری هم وجود دارد که می تواند از این اتلاف تعرفه پیشگیری نماید و یکی از متداول ترین این راهها، اجاره کردن عروس است.


اما قبل از كار جهت اجاره عروس، توصیه می کنیم این راهنما را مطالعه کنید تا کمتر دچار مساله شوید:


1 – تصمیم قطعی را بگیرید
قبل از هر چیز خوب فکر بکنید که اجاره عروس ایده بهتر ی برای شماست یا خیر؟ در هر حال اجاره عروس مقرون به صرفه تر از خرید آن است. اما احتمالا شما قصد داشته باشید عروس خود را به عنوان یادگار نگه دارید و یا حتی آن را به فرزند بعنوان یادگاری منتقل بکنید . یا اینکه قصد داشته باشید بعد از عروسی، لبـاس عروسی را که خریده اید، بفروشید یا اجاره دهید. به هر حال این تصمیم شماست اما آنچه خیلی مهم است این است که در این خصوص تصمیم قطعی خود را بگیرید چون احتمالا فرصت دیگری برای تغییر عقیده تان وجود نداشته باشد.

2 – یک مزون عروس معتبر گزینش بکنید
به ویژه جهت افرادی که قصد اجاره عروس را دارند خیلی مهم است که این را از مزون معتبر مالک نام اجاره کنند. برای چه که به هر حال مزون های معتبر معروف ، شهرت و اعتبار را فدای اندکی سود نمی کنند. وقت ی بحث لبـاس دست دوم به بین می آید ممکن است برخی از سود جویان، لبـاس عروسی را که مثلا مساله ویِژگزینشه دارد به شما اجاره بدهند بعدها از شما بابت همان مساله که از آن اطلاع نداشتید خسارت بگیرند و یا اینکه لبـاس نامناسبی را به شما اجاره بدهند. اگر با مزون های معتبر کار بکنید ، ریسک این موارد کاهش میابد.

3 - هرچه زود تر دست به کار شوید
عروس خانم هایی که قصد اجاره لباس دارند می بایست زودتر از عروس خانم هایی که قصد خرید و یا دوخت لباس عروس دارند، دست به کار شوند. چرا که در اجاره لباس عروس، شما محدودیت های در سایز و اندازه همین طور طراحی لبـاس دارید. به هر حال بایستی بیشتر در بازار بگردید تا لبـاس مناسب سایز همین طور سلیقه خود یافت بکنید . از طرفی اگر زود تر دست به کار شوید شاید لباس های زیادتری پیدا بکنید که برای شب عروسی شما رزرو نشده باشند شما بتوانید زود تر از دیگران آن را رزرو بکنید . پس این شانس را با تنبلی خود از بین نبرید و هرچه زودتر جستجو را شروع کنید.

4 - در خصوصبقیه اجزای لباس عروس پرسش بکنید
گاهی از مزون های عروس همراه با عروس، تاج، تور، شنل و حتی کفش آن راهم اجاره می دهند برخی دیگر این لوازم را یا جداگانه و با دریافت نرخ جدا اجاره می دهند و یا اصلا تاج و سیاحت و شنل مناسب آن را ندارند. پس فراموش نکنید که به احتمال زیاد در این خصوص از مزون مورد نظر پرسش بکنید تا دچار مساله نشوید.

5 – شرایط اجاره را مکتوب بکنید
بهتر است یک قرارداد جهت اجاره لبـاس تنظیم بکنید ولی اگر مزون مورد نظر، مایل به تنظیم قرارداد نبود، حداقل شرایط و قوانین اجاره را دقیقا مکتوب بکنید تا در صورت ظهور هر گونه مشکلی بتوانید به آن استناد بکنید . از مزون عروس بخواهید که به صورت مکتوب به شما تضمین بدهد که دقیقا در چه تاریخی لبـاس عروس انتخاب ی شما را، تمیـز خشکشویی شده به شما تحویل می دهد. همین طور و شرایط تحویلگیری، نرخ های حمل و نقل، تعرفه های خشکشویی ... را مکتوب کنید. فراموش نکنید که بعضی وقتها همین موارد جزئی باعث ایجاد موارد ی جهت هر دوطرف می شود.


نوشته شده در : یکشنبه 29 فروردین 1395  توسط : مطالب علمی 2015.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic