امروز:

پینگ (PING) چیست؟ (۲): پینگ هاست یا سرور کجا با اهمیت است و چطور آن را کاهش دهیم؟

* سرویس كم شدن پینگ تایم بدین منظور راه اندازی شده که شما بعد از اتصال و با توجه به وضعیت نت شما همچنین شرایط زیرتهیه و تولید ایران با پینگ کمتری به سرور های گیم متصل شوید .
خرید سرویس کاهش بینگ

سرویس کاهش پینگ,کاهش پینگ,خرید سرویس کاهش بینگ

* وضعیت اینترنت شما گویای وضعیت آی اس پی مورد استفاده و در حالت کلی نشاندهنده شبکه زیرتولید و ساخت ایران است .

موارد ی از قبیل برطرف شدن کامل پکت لاست ها یا کاهش مستمر پینگ در همه ساعات …. . به هیچ وجه صحیح نیستند . چرا که این شرایط کاملا وابسته به شبکه ایست که در طول مسیر اتصال شما به سرویس كم شدن پینگ وجود دارند و طی ساعات مختلف جهت هر کاربر شرایط کاملا مفرق ی را رقم خواهد زد .

یکی از موارد ی که باید به احتمال زیاد قبل و در حین اتصال چک شوند پینگ داخلی نت شماست و شما میتوانید با مصرف از کانکشن هوشمند این وضعیت را چک نمایید . اموزش مربوط به آن در پست های بعدی گنجانده شده

لطفا به چند نکته توجه بکنید :
کلمه پینگ تایم :

یکبار پینگ گرفتن داشتن این برداشت که پینگ همیشه ثابت خواهد ماند صحیح نیست خود کلمه پینگ تایم گویای این موضع هست که پینگ در زمان مفهوم خواهد داشت و طی همه زمان ها ثابت نیست اینکه در لحظه ای ویِژگزینشه پینگ نرمال بوده دلیل بر این نیست که همه لحظات نرمال خواهد ماند حتی بعد از اتصال و در مصرف از كم شدن پینگ .
پینگ به آدرس ها :

آدرس های مثل 4.2.2.4 و یا 8.8.8.8 صرفا آدرس هایی هستند که جهت آزمایش این موارد کاربر د دارند نه اینکه جهت سرور گیم شما فرد دی باشند .به صورت کلی فقط آدرس هایی که جهت شما به عنوان گیمر مهم تلقی میشوند فقط و تنها آدرس سرور گیم شماست به هیچ وجه پینگ ادرس های فوق فرد دی ندارند برای چه که هر 2 آنها دی ان س های گوگــل لول 3 می باشند و سرور گیم شما سرور دی ان اس ها نیست پس عملا پینگ غلط ی رو چک کردید . ترجیحا آی پی سرور گیم یا در نهایت آی پی نزدیک به لوکشن گیم رو چک بکنید

و صرفا جهت تست موارد گفته شده، پینگ به 4.2.2.4 رو چک میکنیم Cmd با استفاده از

عددی که روبروی time نمایش داده شده نشانگر پینگ شماست برای مثال (time=375ms)

هم اکنون سرویس کاهش پینگ را کانکت بکنید و اگر پینگتون بالای ۲۰۰ بوده باشه خواهید دید MS تون به طور چشـم گیری كم شدن پیدا کرده است.

به وقت اتصال لطفا به چند نکته مد نظر داشته باشید :

ترجیحا فایروال آنتی ویروس و هر گونه برنامـه ی که نقش فایروال را ایفا میکنند را غیرفع ال بکنید .

با پینگ داخلی بالای 80-90 به سرویس اتصال برقرار نکنید پینگ داخلی نت شما بعد از اتصال تاثیر مستقیم خواهد داشت و در صورتی که پینگ بالا یا تایم اوتی در پینگ داخلی شما وجود داشته باشد بعد از اتصال نیز حاوی همین موارد هستید .

میزان آپلود و یا دریافت حکم مرگ و زندگی برای یک گیمر را ایفا میکنند شدت دقت بیش از اندازه حساسیت به پینگ تایم به میزان 10 یا 30 عدد موارد شما را برطرف نخواهد کرد ، پینگ تایم باید با ثبات بوده و کمترین نوسانات را داشته باشد چرا که در پینگ 50 پر از اختلالات زیرساختی و یا تایم اوت ارزشی کمتر از پینگ 200 ولی با ثبات و بدون اختلال خواهد داشت .

موارد ی رو طی سال قدیم شاهد بودید از انواع اختلال ها همه موارد صرفا از جانب پینگ نیستند، تنها مورد رو به عنوان مثال عنوان میکنیم :

كار به چک کردن میکنید و باز هم شرایط نرمال هستند ولی به محض اتصال به سرور گیم مشکلCmd فرض بکنید شرایط پینگ داخلی نرمال بوده شما به سرویس کاهش پینگ تایم اتصال برقرار میکنید و

پینگ بالا را تجربه خواهید کرد همه این شرایط به علت وجود محدودیت هایی هستند که در پورت یا میزان دریافت و آپلود شما از طرف عمدتا زیرتهیه و تولید اعمال شده


نوشته شده در : پنجشنبه 6 خرداد 1395  توسط : مطالب علمی 2015.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic